Середа, 24.07.2019, 03:08
Вітаю Вас Гість | RSS

НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" №1 м.Ананьєва

Форма входу

Конкурси та заходи

Кожного року, за традицією, команда школи-гімназії №1 м. Ананьєва «Діти Землі» приймає участь у фестивалі екологічних агітбригад. Проводився конкурс у стінах актового залу школи-гімназії. Учасниками нашої команди «Діти Землі» були Шаповалова Анжела 5(9)-А клас, Кушнір Олег 4(8)-А клас, Дзюба Таїсія 3(7)-Б клас, Ражков Дмитро 3(7)-Б клас, Іванова Наталія 3(7)-Б клас та Козачинскька Варвара 2(6)- А клас.

 

 

 

 

До дня боротьби зі СНІДом в гімназії було проведено низку інформаційних заходів. Діти мали змогу поспілкуватись з лікарями, проглянути пізнавальне відео, висловити свої міркування з питань ВІЛу та СНІДу

 

 

 

 

 

Ми – українці, ми живемо у вільній, незалежній державі. Розмовляємо рідною, мелодійною українською мовою. Традиційно, до Дня писемності та мови в школі-гімназії №1 міста Ананьєва проводяться святкові заходи.

         Цього року 9 листопада яскравий захід провела Юлія Анатоліївна Бацеля разом зі своїм 4(8)-Б класом...

/2016_nojbr/ukr_mova.docx

/2016_nojbr/stsenariy_Den_pisemnosti.doc

   

   

 

Посвята в гімназисти  учнів 1(5)-А класу (2016 р.)

/2016_nojbr/stattya.doc

Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя! Під таким гаслом розпочався тиждень безпеки руху у НВК «Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів-гімназія» №1 міста Ананьєва, який проходив традиційно третій тиждень вересня...

/26_10_2016/Tigden_DR/dor_rukh.docx

  

Роботи учнів (конкурс "Щедрість рідної землі"-2016 р.)

  

  

В жовтні відбулося свято посвяти в козачата учнів 5 класу, яке організувала  Русначенко Ю.В.

/26_10_2016/kozachata/kozachata.doc

 

  

 

В нашій гімназії поважають славні традиції козацтва, на протязі 13 років процвітає дитячо-юнацька організація «Січ», а в цьому році, на честь свята Покрови вчителі фізичного виховання Ткач Василь Дмитрович та Косюга Василь Іванович провели традиційні козацькі забави, але не в традиційному стилі...

/26_10_2016/ZABAVA/zabava.docx

  

  

З 12 по 16 вересня в гімназії відбувся тиждень фізкультури та спорту. В рамках тижня було проведено багато різноманітних спортивних заходів

/26_10_2016/Olimp/olimp.docx

  

У  шкільному  таборі  НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» № 1 м.Ананьєва «Веселкова країна» відбулося свято «Міс табору — 2016», що без перебільшення перетворилося на шоу-концерт. Все тут було по-справжньому, тому й журі, і глядачі-вболівальники отримали неабияке задоволення...

/06_06_2016/miss/stattja_mis.docx

 

У вічність велета Франка

Є в нас, українців, славетні імена, пам’ять про які не зітруть ні роки, ні століття. З нагоди 100-річчя від дня смерті та 160-річчя від дня народження Великого Каменяра в нашій школі з 18 по 22 квітня проводився тиждень української літератури. Під керівництвом директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» № 1 Надії Володимирівни Гончарук була підготовлена цікава й насичена програма тижня... 

/06_06_2016/Franko/vichnist_veleta_franka.docx

 

 

 

 

 

 n

 

 

Надзвичайно душевним, проникливим був захід, присвячений Дню Матері, який організувала та провела разом зі своїми дітьми (учнями 2(6)-А класу) вчитель біології Ковальова Світлана Петрівна...

/06_06_2016/Matir/stattja-svjato_materi.docx

/06_06_2016/Matir/den_materi..docx

 

 

  Цікавим і повчальним було Свято Доброти, яке організувала разом зі своїми учнями Шевченко Ліна Вадимівна...

 

 

Делігіоз Наталя Анатоліївна разом з учнями 4(8)-А провела захід "Ніхто не забутий, ніщо не  забуто..." до Дня визволення Ананьєва

 

 класу Учні 4-В класу під керівництвом Чеботар Лілії Іванівни підготували свято "День Землі"

 

Наприкінці  2015-2016 н.р. в  учнів перших класів гімназії відбулося Свято Букваря...

 

 

 

 n

З метою залучення дітей до вивчення спадщини великого сина українського народу, виховання почуття любові та поваги до майстра слова, пензля і співу та вшанування його пам’яті у школі – гімназії було проведено  Шевченківський тиждень «Провісник долі України»

/29_03_2016/ukr_llit/stattja_shevchenkivskij_tizhden.docx

  

Відкритий виховний захід "Подорож до країни Ввічливвість"

/26_02_2016/podorozh_do_kr-vvichlivosti-scenarij.docx

/26_02_2016/Doroha-Dobra.rar

 

  

  

Тиждень хімії

/26_02_2016/st-himij.doc

 

   

Новий рік

/26_01_2016/statti/elka.docx

   

    

  

 

Міс школи

/26_01_2016/statti/miss.docx

/26_01_2016/statti/miss2.docx

Тиждень математики

  

    

Тиждень інформатики

  

   

  

  

 

 

Родинне свято

/26_01_2016/statti/rodina_3_klass.doc

 

 

 

Конкурс "Космічні фантазії"

/26_01_2016/statti/kosmos.docx

Щедрість рідної землі

  

  

   

 

"На "На крилах любові"

  

 

/01_12_2015/gimnazustu

Свято "Стрітення" (13.02.2015 р.)

У кожного місяця є свої свята, які  найповніше освячують ту чи іншу пору року. У лютому це  Стрітення, котре припадає на середину місяця - 15 лютого.

Свято це в Україні здавна шанувалось. Люди в цей день, як правило, не працювали  і уважно придивлялись до погоди, бо "Лютий до березня в гості приїжджає", щоб "На Стрітення зимі з весною зустрітися". Вважалося: хто  з них в цей день переборе, такою й буде погода до початку березня.

Цього року Зима та Весна зустрілися на святі "Стрітення", яке підготували учні 2(6)-А класу під керівництвом вчителів  української мови та літератури Гайдич Тетяни Михайлівни та  музичного мистецтва Жуматія Романа Володимировича.

/24_02_2015/sviato_stritennya.doc

Настала зима. Ось вже сніг хрустить під ногами. Наближення Нового року все відчутніше. А головне дерево свята, звичайно ж, ялинка, прикрашена іграшками, гірляндами, мішурою, вона створює особливий святковий настрій. Але щороку після новорічних свят ми спостерігаємо картину, як біля сміттєвих баків валяються ялинки, які нещодавно прикрашали будинки і радували дітей. Чи не правда, сумна картина?

Учні НВК щорічно приймають участь у виставці робіт в рамках акції "Ялинка", яка присвячена екології, збереженню природних ресурсів. Чудові вироби зі штучних матеріалів, виконані з майстерністю та любовю, завжди займають призові місця в районних та обласних виставках.

/11_lutij_2015/Peremozhci_rayon.doc

З давніх-давен славилася Україна таким звичаєм, як ворожіння у ніч Андрія. Ця давня традиція - прекрасний витвір людської фантазії, призабутий сьогодні. Ми хочемо повернути йому життя. Цього року учні 4(8)-А класу разом із класним керівником Левинською Марією Валентинівною та вчителем музичного мистецтва Жуматієм Романом Володимировичем знову познайомили нас із однією із сторінок молодості наших матерів і бабусь.

Предметний тиждень образотворчого мистецтва "Спогади про осінь"

Виставка художніх робіт учнів НВК

/11_lutij_2015/Tishden_obrazotvorche.doc

 

"Королева школи - 2014"

/31_01_2015/mis.docx

 

Посвята в гімназисти в 1(5)-Б класі (2014 р.)

/metod-robota/himnazia-2014/gimnazist.doc

Посвята в козачата в 5 класі (2014 р.)

/metod-robota/kozak-2014/stattja_nashhadki.doc

Олімпійське Лелеченя

 
 
Тиждень російської мови "Пойми живой язык природы и скажешь ты прекрасен мир!"
 
 
Тиждень музичного мистецва, такими веселими стіни ношої школи ще не були!

/statti/muzika.doc

Шкільна екологічна агітбригада "Ми зможемо!"

/statti/agitbrigada.doc

Тиждень української мови та літератури до Дня української писемності був насичений цікавими, повчальними заходами та конкурсами.

 
Свою стежину слід в житті знайти..

 

Почесний титул "гімназист"

 

/statti/gimnasist.doc

 

Ми знову перші!

 

«Новый, классный и потрясный,
Вечно клёвый!»
     Саме такими словами розпочала свій вихід команда «Догори Дригом». Нарешті, після довгої паузи КВК знову засвітився на районних змаганнях. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія» №1 люб’язно відімкнула свої двері для гостей: команди з с.Жеребкове «Скоморохи» і двох команд зі школи-ліцей «ВПриколі» та «А шо?».
     Три години поспіль команди змагалися за перше місце, підриваючи зал запальними танцями, жартівливими піснями та різноманітними гумористичними мініатюрами. У залі панував невгамовний позитив.
     Особисто від шкільної команди хочемо сказати спасибі за гідних суперників та гарне змагання. Найкращих слів заслуговують учасники команди-переможиці – «Догори Дригом», у складі Хози Ірини (капітан), Тарути Дмитра, Тірона Віталія, Сорочинського Віктора, Домбровської Карини, Домбровської Марини, Фатєєва Віктора та Березовської Яни.
     Молоді, талановиті, милі, ну просто мультяшні діти. Дано було зовсім мало часу, але завдяки їхній кропіткій, старанній та наполегливій праці, вони таки домоглися бажаної перемоги.
     Ця яскрава перемога свідчить про те, що наша гімназія повна талантів. Педагоги ідуть назустріч дітям.
     Керівником команди КВК є молодий і талановитий педагог-організатор Колойденко Т.В. Тож бажаю команді та керівнику подальшого натхнення і. звичайно, вдалого виступу на обласних змаганнях.
Директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» №1
Гончарук Н.В.

Шкільний ансамбль "Ананьївчаноньки"

Художній керівник - Жуматій Р.В.

 
Шкільний музей
Відкриття музею
 
Екскурсія
 
Шкільна агітбригада
2012 р.
 
Свято "Маланка"
 
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz